Opowiadania erotyczne cuckold

Spodobają Ci się także:

Podkategorie:

Opowiadania erotyczne – cuckold, kontrolowana zdrada

Kontrolowana zdrada – to nie dla każdego. Ale jeśli jesteś fanem takich zabaw, podnieca Cię myśl o tym, że ktoś dawałby rozkosz bliskiej Ci osobie – nasze opowiadania erotyczne z pewnością przypadną Ci do gustu. Już teraz zanurz się w świecie par, które szukają trzeciej (a czasem i czwartej) osoby, jaka dostarczy seksualnej przyjemności obojgu – pieprząc czyjąś małżonkę lub ujeżdżając czyjegoś męża. Bo wielu ludzi po prostu uwielbia być rogaczami! Jeśli nawet to tylko fantazja – to dostępne tu opowiadania erotyczne o cuckold pomogą Ci je choć w części zrealizować.

Erotyczne opowiadania o cuckold – fantazje o zdradzie

Mimo że oficjalnie zdrada kojarzy się z krzywdą, te kontrolowane stanowią element urozmaicenia życia erotycznego. Pary często szukają kogoś, kto doda ich życiu nieco smaku. Cuckold zaś polega najczęściej na tym, że potrzebują drugiego mężczyzny, który zaspokoi potrzeby kobiety, kiedy jej partner będzie się temu przyglądać. Jeśli Cię to kręci – zdecydowanie odszukasz tu wiele historii folgujących Twoim fantazjom.

Czemu warto wybrać opowiadania erotyczne o cuckold, jakie znajdziesz na tej stronie? Stawiamy na najwyższą jakość tekstu, dzięki czemu łatwością zatopisz się w proponowane opowieści. Żywi bohaterowie, pełni żądzy, pragnienia spełnienia i niczym nieskrępowanej rozrywki, a do tego realistyczne opisy pełne detali – zarówno tych najistotniejszych, jak i dopełniających obraz… właśnie to zyskujesz, kiedy decydujesz się na zabawę z opowiadaniami cuckold, jakie dostępne są w tym serwisie. Same postacie, których perypetie tu poznasz, to ludzie z krwi i kości. Bohaterowie, jakich równie dobrze mógłbyś spotkać na ulicy, w drodze do pracy lub może nawet Twoi znajomi, kryjący przed światem swoje małe, sprośne tajemnice.

Sprawdź nasze erotyczne opowiadania o cuckold!

Miłośnicy „rogacenia” odkryją tu mnóstwo intrygujących historii. Jeśli jesteś jednym z nich, zapewniamy, że Twoja wyobraźnia oszaleje, a ciało – niemal zapłonie z podniecenia. Gwarantujemy, że zanurzając się w wykreowane opowieści, będziesz pragnął więcej i mocniej. Dzięki opowiadaniom erotycznym o cuckold znajdziesz chwilę odprężenia nawet po ciężkim dniu lub w przerwie między pracą. Wszak to tylko mała, acz bardzo intrygująca odskocznia od tego, co codzienne.

Chcesz się przekonać, jak dobre są te historyjki? Przejrzyj je na naszej stronie! Wybierz tę, która podnieca Cię najbardziej i po prostu – usiądź wygodnie i daj się ponieść wyobraźni. Z pewnością opowieści te będą świetnym dodatkiem do chwili zabaw sam na sam, jak i ciekawym wstępem do łóżkowej gry we dwoje.